Ar reikalingas leidimas norint statyti medinį vasarnamį?
Leidimas bus reikalingas tuo atveju, jeigu statomo vasarnamio plotas viršys 80 m2 arba statinys bus aukštesnis nei 8.5 m. Tokiu atveju jam galios visi gyvenamojo namo statybai taikomi reikalavimai.
Ar mediniams sodo nameliams reikalingi statybos leidimai?
Statybos leidimo reikalavimai priklauso nuo planuojamo statyti sodo namelio. Statiniai iki 50 kv.m. yra priskiriami I grupės neusdėtingų statinių kategorijai. Todėl, jei tokio ploto statinys yra sklype, kuris nepatenka į miesto, regioninio parko ar kitą specialiuosius reikalvimus turinčią teritoriją, tokiam statininiui statybos leidimo nereikia.
Ar galite pagaminti namelį pagal mano planą, ar gaminate tik tokius namelius, kurie pateikti Jūsų svetainėje?
Namelius gaminame ir pagal individualius klientų projektus. Namelį galite susiprojektuoti nemokamai su mūsų projektuotojų pagalba. Taip pat galite keisti parametrus mūsų standartinių namelių planuose. Atsiųskite užklausą su prisegtu brėžiniu ir mes pateiksime Jūsų norimo namelio kainą.
Ar garažui reikalingi statybos leidimai?
Medinis garažas priskiriamas II grupės nesudėtingo statinio kategorijai, todėl statybos projektas ir leidimas statyti naują statinį dažnu atveju priklauso nuo konkrečios vietos, kur vyks statybos darbai (kaimas, miestas, saugoma, kultūros paveldo teritorija ir t.t.).
Ar tvarkote statybos leidimus?
Meistro Namai leidimų neišduoda ir jų netvarko. Šiuo atveju reikia kreiptis į atitinkamas institucijas.
Ar reikia leidimo rąstiniams namams statyti?
Vasarnamiai ar sodo nameliai nėra priskirti ypatingiems statiniams. Statiniai iki 80m² statybos leidimų nereikalauja, tačiau yra ir kitų situacijų, kada visgi statybos leidimo reikia ir tokiems paprastiems statiniams. Pvz., jei tai saugoma teritorija arba žemė yra dujų ar elektros apsaugos zonoje ir kita. Tad tikslų ir teisingą atsakymą Jums galėtų atsakyti Jūsų miesto/rajono savivaldybė.