Ar mediniai sodo nameliai yra tinkami gyventi žiemą?
Sodo nameliai tikrai gali būti tinkami gyventi visus metus. Tam rekomenduojama apšiltinti namelio stogą, sienas ir netgi grindis.
Kuo šiltinate namelius?
Sienas rekomenduojame šiltinti medžio vata, kurios savybės artimos medienai, pasižymi naturalumu, ilgaamžiškumu, izoliuoja ne tik šilumą, bet ir garsą, taip pat yra nedegi, sukuria gerą mikroklimatą. Stogams ir grindims galime pasiūlyti apšiltinimą iš akmens vatos 150 mm storio arba storesnio. Šiuos darbus taip pat galime atlikti ir kitomis medžiagomis.
Ar jūsų parduodami vasarnamiai tinkami gyventi žiemą?
Taip, mūsų parduodami vasarnamiai gali būti tinkami gyventi ir žiemą. Tam, kad vasarnamis būtų tinkamas gyventi visus metus jį reikėtų tinkamai apšiltinti. Savo klientams siūlome šiltinti stogą, sienas ir grindis.
Ar nameliuose galima gyventi žiemą?
Taip! Žiemoti galima tinkamai apšildintuose nameliuose, tad stogą ir grindis rekomenduojame apšiltinti statybos metu. Šį darbą gali atlikti mūsų darbuotojai.
Ar galima apšiltinti namelį?
Jeigu planuojate šiltinti namelį, stogą ir grindis rekomenduojame apšiltinti statybos metu. Šį darbą gali atlikti mūsų darbuotojai. Po namelio statybos praėjus 1-2 mėnesiams, kai namelis susistovi, galima kalti šiltinimo karkasą ir šiltinti sienas.